Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK
Muc-Off Motorcycle Degreaser 500ml Zväčšiť

Muc-Off Motorcycle Degreaser 500ml

Nový produkt

Odmasťovací protriedok Muc-Off 500 ml

Viac detailov

11,95 € s DPH

Dostupnosť: 5+

Popis

-je špeciálne vyvinutý čistiaci plne biologicky odbúrateľný prostriedok na voderozpustnej báze, ktorý vďaka svojim vlastnostiam zaisťuje, že je povrch po opláchnutí vodou kompletne čistý.

Muc-Off De Greaser je možné bezpečne použiť na množstvo materiálov, ako je kov, plasty, lak alebo aj veľmi citlivý karbón.  Jeho použitie sa tak neobmedzuje iba na čistenie motorovej, prevodovej, alebo hnacej sústavy a v tomto smere je možné ho univerzálne použiť na odstránenie rozptýleného maziva alebo asfaltu na kapotáži alebo škvŕn od oteru pneumatík atď.

Napriek tomu že si De Greaser poradí so skutočne ťažkou špinou vrátane špeciálne vode odolných mazív a tukov, doporučujeme ho používať najmä v prípade pravidelnej údržby motocykla, alebo bicyklov. Bezpečne je možné ho použiť na moderné hnacie reťaze so všetkými typmi krúžkov!

Aplikácia:
Aplikácia Muc-Off De Greaseru je znova veľmi jednoduchá a efektívna,rovnako ako u ďalších produktov značky Muc-Off. Pred použitím doporučujeme De Greaser dôkladne pretrepať a potom naniesť na znečistené časti. Nechať niekoľko minút pôsobiť a nakoniec dôkladne opláchnuť prúdom čistej vody. Reťaz vysušte a utrite čistou handrou.
Zabezpečte, aby se prípravok nedostal na brzdové kotúče!

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Muc-Off Motorcycle Degreaser 500ml

Muc-Off Motorcycle Degreaser 500ml

Odmasťovací protriedok Muc-Off 500 ml

Trendové veci