Pre skvalitnenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. OK

Muc-Off Bike Cleaner Concentrate 1L

Nový produkt

35,95 € s DPH

Dostupnosť: 5+

Popis

Muc Off Nano Bike Cleaner Concentrate 500ml a 5 l

-je gelový koncentrát produktu Nano Tech Bike Cleaner, ktorý si po rozriedení vodou zachováva všetky funkčné vlastnosti obľúbeného Muc-Off Bike Cleaner, ako ho poznáme v balení o objemu 1, 5 a 25 litrov.
Bike Cleaner Concentrate je naviac skvelý multifunkční produkt, ktorý je možné v koncentrovanej podobe použiť i ako odmasťovadlo.
Muc-Off teraz každému, kto si zakúpi Nano Tech Bike Cleaner v litrovej fľaši s rozprašovačom, ponúka jednoduchú možnosť úspory peňazí za ďalší nákup prípravku i s plastovou fľašou a súčasne i možnosť správať sa nielen ekonomicky, ale aj ekologicky.
  Z 250ml gelového koncentrátu je možné pripraviť po nariedení 750ml vody 1liter prípravku NanoTech Bike Cleaner.

Aplikácia:
Muc-Off Bike Cleaner Concentrate pred použitím dôkladne premiešajte. Pokiaľ používate koncentrát ako odmasťovadlo, jednoducho naneste priamo na reťaz, alebo inú časť a nechajte pôsobiť 30-60 sekúnd, kefou narušte špinu a opláchnite prúdom vody.

V prípade použitia NanoTech Bike Cleaner 1l : naplňte litrovú Muc-Off fľašu s rozprašovačom 250ml gélovým koncentrátom a doplňte 750ml vody. Pre presné dávkovanie používajte dávkovacie body na obale. Obidve zložky vo fľaši dôkladne premiešajte a potom môžete zmes použiť podľa návodu k aplikácii Bike Cleaneru.

 

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Muc-Off Bike Cleaner Concentrate 1L

Muc-Off Bike Cleaner Concentrate 1L

Trendové veci